_

SOHO 2

_

Ta spektakularna inwestycja to kontynuacja koncepcji, w ramach której odmładzamy zachodnią część Osiedla Westerplatte.
Soho 2 to blisko 150 lokali, w tym atrakcyjne lokale usługowe z bezpośrednim wejściem od ulicy Kniaziewicza.
Zalety tej inwestycji to między innymi bliskość zaplecza handlowego w postaci Lidla, a także sklepu sieci Rossmann i Biedronka. Niepodważalnym atutem lokalizacyjnym jest również pobliska szkoła, co dla zabieganych rodziców będzie ogromnym ułatwieniem organizacyjnym. Warto także wspomnieć, że w okolicy znajduję się tętniący życiem o każdej porze roku Park Kultury i Wypoczynku, zapewniający możliwość codziennych spacerów z dziećmi, z dala od pozostającego w nieustannym pośpiechu miasta.

Soho 2 oferuje swoim mieszkańcom dodatkową atrakcję w postaci tarasu na dachu ze strefą wypoczynkową. Będzie tam można spędzić uroczy wieczór przy kieliszku wina lub leniwe popołudnie w towarzystwie letnich promieni słonecznych.

W naszej nowej inwestycji każdy znajdzie coś dla siebie. Z myślą o zróżnicowanych potrzebach naszych klientów zaplanowaliśmy szeroki wachlarz metraży, co oznacza, że mamy dokładnie tyle metrów, ile potrzebujesz 🙂 .

Po więcej szczegółów zapraszamy do naszego biura.

Zdjęcia z budowy
Lokalizacja
Zagospodarowanie
Wyszukaj lokal

Wizualizacje

UWAGA!

Wszelkie informacje zamieszczone na niniejszej stronie internetowej (w tym plany, rysunki, wizualizacje i ceny), nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego tj. art. 66 § 1 (Oferta) oraz art. 661 § 1 (Oferta złożona w postaci elektronicznej) Kodeksu cywilnego.